Menu

Політика (3)

Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад

«Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад» - саме таку назву мав захід, який зібрав натовп людей у Вишневому у неділю зранку біля пам’ятнику Шевченка, навпроти місцевої ради.«Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад» - саме таку назву мав захід, який зібрав натовп людей у Вишневому у неділю зранку біля пам’ятнику Шевченка, навпроти місцевої ради.

Подробнее ...

Територіальні громади - це пряма демократія і народовладдя вже сьогодні.

У Вишневому живе і працює багато успішних підприємців, є безліч виробництв.
Давайте разом зробимо так, щоб кошти з їх податків - а це сотні мільйонів гривень у рік, йшли не київським чиновникам у кишені, а на конкретні потреби громади!
Відкати і розграбовування - вся корупція з’їдає до 80% бюджету через кишенькові фірми кумів-катів українського народу.
Подробнее ...

Жителі Вишневого оригінально "привітали" депутатів-корупціонерів з Днем Конституції

Мешканці Вишневого викрили передвиборчі обіцянки місцевого депутата. У мережі фейсбук з`явився пост-привітання в якому виборці округу №2 розповідають про свого депутата Олександра Робака, як про корупціонера та політичного популіста. 
Текст повідомлення:
Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Вишневого є частиною мережі новинних сайтів проекту міських новинниї сайтів франшизи "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках портала. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Вишневого" ОБОВ'ЯЗКОВА!