Menu

Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад

Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад

«Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад» - саме таку назву мав захід, який зібрав натовп людей у Вишневому у неділю зранку біля пам’ятнику Шевченка, навпроти місцевої ради.«Збори ініціативної групи по оформленню територіальних громад» - саме таку назву мав захід, який зібрав натовп людей у Вишневому у неділю зранку біля пам’ятнику Шевченка, навпроти місцевої ради.


Метою проведення зборів, як було заявлено співорганізатором Маргаритою Овчаренко, було донесення до якомога найбільшої кількості людей важливість даної теми. 
Закликавши жителів Вишневого об’єднатися для оформлення громад починаючи із створення найнижчої ланки - ОСН на своїй вулиці і у кварталах міста, у своєму виступі Маргарита перейшла до відповідей на запитання. З них стало зрозуміло, що комунальні платіжки хвилюють більшість людей , бо щоб їх сплачувати, вони економлять на базових потребах - повноцінному харчуванні та ліках.

5.10 Вишневое
«Найважливіше що треба розуміти і доносити кожному - громадянин це власник держави і може здійснювати владу безпосередньо.Ми зібралися не для того, щоб обговорити як контролювати органи влади, ми, громадяни і є влада! Нам лише треба це зрозуміти і почати реалізовувати свої конституційні права! Розібравшись з тим які у нас є права і чим ми володіємо за Конституцією , а це і земля з її копалинами, і вода, і усе що знаходиться на території України, ми перейшли до теми реалізації цих прав» -говорить громадська активістка Маргарита. 

9e4ab813 8a03 4118 857a 2542de0c19d0
На практиці були розглянуті питання як самостійно захистити себе від незаконних тарифів, які закликають нас сплачувати певні установи, а також як почати об’єднуватись з іншими громадянами для оформлення найнижчої ланки територіальних громад - органів самоорганізації населення (ОСН) на своїй вулиці та у кварталах міста.А головне - на зустрічі кожен отримав чітку інструкцію дій для самоорганізації у громаді.Після такого зворотнього зв’язку що дали жителі Вишневого і прохання розказувати більше про захист від незаконних тарифів, організаторка анонсувала проведення зустрічей такого формату по кварталам міста і біля багатоповерхових будинків. Та наголосила, що приїзжатиме туди, де люди чекатимуть.

 

Тому усі бажаючі, які захочуть долучитися до організації проведення зустрічей такого формату, можуть зв’язатися з Margarita Ovcharenko за телефоном 098 190-22-63.Долучайся до команди: https://goo.gl/forms/zftBrWNcDfct1SUl1

Медиа


Комментарии   

-1 #1 Сергей 28.12.2018 17:22
ВЫ молодцы, мы в Запорожье тоже начинаем раскручивать 5.10
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Вишневого є частиною мережі новинних сайтів проекту міських новинниї сайтів франшизи "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках портала. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Вишневого" ОБОВ'ЯЗКОВА!